VAŠE AKCE + NAŠE ZKUŠENOSTI = NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK

NABÍZENÉ SLUŽBY:

Ceník naleznete ZDE

VAŠE AKCE + NAŠE ZKUŠENOSTI = NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK

Pro tým profesionálů ze společnosti BMP Events  je pořádání akcí zábavou. Přesvědčíme Vás o tom! Realizujeme kompletní  zajištění konferencí, svateb, plesů, školení, vánočních večírků, hudebních vystoupení, soutěží, dětských karnevalů, firemních prezentací nebo jiných společenských akcí od A do Z. Není žádná událost, se kterou bychom si s naším týmem neporadili.

Nabízíme služby v oblastech event managementu, pořádání celých akcí na klíč, DJ produkcí, ozvučení, natáčení a střihu videa, výroby klipů, zpracování a mixování zvuku, fotografování, moderování akcí, animačních programů pro děti, grafického zpracování a výroby reklamy. Zkrátka vše, co budete na Vaši akci potřebovat.

Využijte naše profesionální technologie a zkušenosti nasbírané pořádáním a realizováním mnoha akcí všeho druhu od menších soukromých nebo firemních až po ty pro několik set osob. Podle Vašich požadavků zorganizujeme událost, která bude jedinečná a nápaditá. Zajistíme její bezproblémový průběh tak, abyste Vy i návštěvníci byli maximálně spokojeni. 

Společnost BMP Events neustále zkvalitňuje a rozšiřuje portfolium svých služeb. Spolupracujeme proto s dalšími subjekty, které patří ke špičce ve svém oboru. Zprostředkováváme například barový catering nebo fire a light show. Dohromady tak tvoříme silný tým, který dokáže vytvořit akci, na kterou budou účastníci ještě dlouho vzpomínat. Kompletní nabídku služeb naleznete ZDE .