ČLENOVÉ


Michal Pavlas

Dovolte mi, abych se  představil. Jsem zakladatelem společnosti BMP Events a autorem webu BMP-Events.cz, který si právě prohlížíte. Primárně vykonávám funkci zvukaře a DJe, ale dělám i event managera – akce na klíč, marketing, grafické zpracování a výrobu reklamy. V současné době studuji  na Gymnáziu Zábřeh a zvučím nejen kapelu Melodik Rock, ale i spoustu dalších kulturně-společenských událostí, zejména na Zábřežsku, Šumpersku a Mohelnicku. Pracuji také s Digital Audio Worskation software, takže Vám mohu jakkoliv upravit, sestříhat nebo zaznamenat a exportovat zvuk v jakékoliv jeho formě.

Hrabová 215, 789 01 Hrabová

IČO: 06704204

Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona zapsaná v Živnostenském rejstříku.

Neplátce DPH.


Ondřej Frank

O sobě mohu říci, že dělám DJe, kameramana či fotografa. O hudbu se zajímám již od malička a provází mě celým životem. Vždy mě bavilo pozorovat práci starších a zkušenějších DJů a hodně mě to bavilo. Záliba v natáčení videí se zrodila v době velkého boomu YouTube, kam jsem začal nahrávat svá první videa. Tyto koníčky se postupem času vyvíjely a dostal jsem se až na dnešní úroveň. Teď již mohu nabídnout kvalitní služby v těchto oblastech s velkým nadšením a radostí, které mě i moji techniku ženou neustále vpřed. Za celý náš tým mohu říct, že jsme výborně sehraný kolektiv, který udělá vše pro hladký průběh každé námi zajištěné akce.

Dlouhomilov 54, 789 01 Dlouhomilov

IČO: 07295817

Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona zapsaná v Živnostenském rejstříku.

Neplátce DPH.


Ondřej Čáň

Jmenuji se Ondřej Čáň a jsem z Pardubic. Zajišťuji  DJ stage na oslavy, párty večírky atd.. Věnuji se i barmanství, mohu Vám na akci zajistit jedinečný koktejlový bar. Ale od začátku… Jak jsem se k tomu vlastně dostal? Je to prosté. Už jako dítě mě fascinovala technika, především různé světelné efekty atd.. Proto jsem každý rok psal Ježíškovi o barevná světla, než mi rodiče dali moji první disco kouli. Dělal jsem si také svoje první nahrávky, tehdy ještě na magnetofonové kazety. A jak šel čas, já pomalu dospíval. Kazety se měnily na soubory MP3 v počítači a já jsem začínal  sbírat různou hudbu, která se mi líbila. Poté jsem se jednou na párty s kamarády dostal k notebooku a měl možnost pro ně chvíli hrát. Hodně mě to v tu chvíli pohltilo a probudila se ve mně velká touha stát se diskžokejem, alespoň na pár akcí. Záhy jsem se tomu začal věnovat více, sehnal si svoje první vybavení. Po nějaké době jsem odehrál svoji první oslavu a neustále se posunoval dále. Zhruba před rokem jsem se spojil do party s ostatními členy rodiny, protože jsme zjistili, že máme navzájem stejné iniciativy a cíle. V tuto chvíli už mezi námi funguje fantastická spolupráce a všichni táhneme za jeden provaz. Co se týká roku 2017, ten byl pro nás zatím nejproduktivnějším. Akcí stále přibývají a my se dále zdokonalujeme, nesmírně nás to baví. Na závěr chci říci, že jsem šťastný, protože dělám to, co mě baví a naplňuje.

Prokopa Holého 24, 533 51 Pardubice – Rosice

IČO: 06722342

Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona zapsaná v Živnostenském rejstříku.

Neplátce DPH.


Dne 20. 7. 2018 se Michal Pavlas, Ondřej Frank a Ondřej Čáň sdružili do společnosti BMP Events dle § 2716 a následujících občanského zákoníku.